| Alina_Tzipu_1988 a întrebat:

o intrebare pentru doamne va rog....as vrea sa dau comanda de o ceara profesionala de epilat sa o folosesc doar pentru mine, ideea este ca am o piele foarte sensibila si ma irit foate mult de la epilat cu lama si vreau sa incerc ceara, un sfat va rog de pe ce site as putea achizitiona si care este cea mai buna pentru a nu ma irita. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Toate sunt bune, trebuie doar sa capeți experiența, sa înveți cum e cel mai bine pentru tine sa o folosesti și cu timpul pielea o sa se obișnuiască.

1 răspuns: