| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua.

O întrebare pentru fete.

Ce băieți preferați, cu parul brunet sau blond?

Și de ce?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu contează ambalajul!

| Drimmero a răspuns:

Satenii unde sunt? Roscatii? Grizonatii?

| J0B0MAT a răspuns:

Mov. Pentru că îmi place.

| Lioana a răspuns:

Eu prefer brunetii dar imi plac si blonzii. Depinde si de alte aspecte. Culoarea parului e cea mai putin importanta.

| iulia0514 a răspuns:

Roz bonbon cu picățele happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracterul e cel mai important

| tonyc7 a răspuns:

Blonzii sunt din ce in ce mai rari in Romania, deci brunetii sunt in prim-plan happy

| vodami92 a răspuns:

La baieti stiu ca le plac blondele! dar depinde si brunetele sau roscatele sunt bune! depinde ce preferinte ai!

| Alinastrezariu2380 a răspuns:

Nu contează. La mine mai mult contează personalitatea sa si cum se comporta cu mine si cu cei din jur.