| andreeaeml1200 a întrebat:

Preferati o fata/femeie cu parul blond si ochi albastrii sau una cu parul brunet si ochi albastrii?

29 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O fata/femeie cu parul blond si ochi albastrii
gena ochiilor albastri este legata de parul blond

| PedoBarbie a răspuns:

Roșcate?

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu că am ceva cu blondele doamne ferește dar toate fetele cu care am fost in relație au fost ori satene ori brunete.culoarea ochilor nu prea contează

| sammie a răspuns:

Da frate, și tu ia-o pe prostitwata aia de la coltul strazii, ca e blonda, are ochii albastri si pantaloni stramti, cum iti place tie.

| andreeaeml1200 explică (pentru sammie):

Lasă-l laughing laughing, pentru el trebuie neaparat sa fie blonda, nu conteaza ce face femeia, sau câți au avut-o laughing

| sammie a răspuns (pentru andreeaeml1200):

N-are mai mult de 15 ani, sincer. E ca toti pustanii aia, care, se uita numai la fund si la tate.

| sammie a răspuns:

laughing Tocmai ce am zis. Copila de 13 ani. Si numele ei spune asta. " 69 " laughing

| TipaAia369 a răspuns (pentru sammie):

Daca era vorba de mine, avand in vedere ca ai scris de "69" sa stii ca am pus 369 pentru ca tatal meu e nascut in 3, eu sunt nascuta in 6 si maica-mea in 9. In fine. Nu vad cu ce am gresit eu, totusi. Dupa cum ai scris si tu: "Da frate, și tu ia-o pe prostitwata aia de la coltul strazii, ca e blonda, are ochii albastri si pantaloni stramti, cum iti place tie.", exact asta spuneam si eu in alte cuvinte. Adica nu conteaza aspectul. Culmea, mi-ai si apreciat raspunsul ca mai apoi sa scrii de mine ca sunt o copila de 13 ani. Ciudat. Parea ca avem aceeasi parere exprimata diferit.

| andreeaeml1200 explică (pentru TipaAia369):

Se referea la Andrushka69

| TipaAia369 a răspuns (pentru andreeaeml1200):

Oo. Scuzele mele atunci pentru intelegerea gresita! Eu l-am blocat pe el si nu mai stiam cum are numele si m-a derutat ca a scris "copila" si numele "ei" ca fiind la feminin, stiind ca el e baiat si acel 69 pe care il am si eu inclus pentru ca am 369. De asta am scris. happy

| sammie a răspuns (pentru TipaAia369):

Nuuuu, nu vorbeam de tine. Vorbeam de o alta fata. Avea numele cu " 69 " care inseamna ceva sexual si numai copiii isi pun asa. Era vorba de o alta fata, nu de tine.

| TipaAia369 a răspuns (pentru sammie):

Ok. Inteleg. Nu stiam ce am gresit eulaughing

| TheGentleman a răspuns:

Personal prefer tipele brunete cu ochi căprui. Dar asta este ceva subiectiv, nu există un standard.

Ochii albaștri îmi plac doar dacă sunt albastru pronunțat, închis, cum este cerul, dacă bate spre cenușiu pas.

| ALM2000RO a răspuns:

Nu am preferințe în acest sens.
Pentru mine sunt irelevante culoarea părului și a ochilor cât timp nu îndeplinește alte criterii în vederea unei relații serioase. Pentru mine contează alte aspecte decât cele menționate de tine în întrebare.

| pufulescu0o a răspuns:

Bruneta cu ochi albastri e mai interesantă.

| andreeaeml1200 explică:

Vai altul cu rusoaicele. Nu înteleg ce vedeti voi interesant la ele. Sunt femei blonde si in Suedia, Italia, Norvegia, și în toata lumea. Sunt mai ușor de fraierit ca se îmbată repede? De asta? laughing

| andreeaeml1200 explică:

Fix de pastrat nu sunt.
Sunt cele mai superficiale femei, numai cu corpul lor stiu sa faca bani (onlyfans, videochat, etc). Sau sunt intretinute de barbati cu multi bani, fug de la ele din tara, isi lasa familiile, si se combina cu bosorogi din arabia, Italia, Turcia, etc

| andreeaeml1200 explică (pentru andreeaeml1200):

Cel putin distrug casniciile altora, aceste fufe

| andreeaeml1200 explică:

Sunt exact cam la fel laughing Si traditiile, si comportamentul lor, si aspectul. Toate astea slave sunt la fel, le compari de parca ucrainiencele sunt rele, iar rusoaicele cele mai bune laughing laughing Majoritatea tot superficiale sunt, din amandoua natii

| andreeaeml1200 explică (pentru andreeaeml1200):

Ca si moldovencele de peste prut, de exemplu, alte slave

| andreeaeml1200 explică:

Sunt pretentioase rau. De asta nu merita. Numai un bolând cu bani fraierit de ele, le alege

| andreeaeml1200 explică:

Stiu de la parinti cum sunt ele laughing, stiu si din emisiuni unde mai era una cu rol de rusoaica, sau moldoveanca (in cautatea adevarului), stiu si din viata reala una, vorbeste cu multi baieti, se posteaza pentru a primi multa atentie de la baieti, dar ea are gagiu. Si ce crezi, sta cu ala pentru bani laughing laughing
Sunt foarte prefacute, de asta par inocente. Nu sunt ceea ce par ele, nu te mai lasa pacalit, daca ai stat tu cu una, si ai vazut ce draguta si iubareata e, e doar ca sa primeasca ceea ce îsi doreste, stiu sa joace foarte bine teatru femeile astea

| Miruna0909 a răspuns (pentru andreeaeml1200):

Înceteaza. Nu le mai da de gol, asa e cum zici, poate o fi una pe aici si te va înjura in draci

| andreeaeml1200 explică (pentru Miruna0909):

Chiar nu ma intereseaza daca o fi, eu am zis ce am avut de zis adev

| Xexexexexer a răspuns:

Blondele sunt overrated. Mai ales partea asta de Rusia mi se par ca au trasaturi infantile, de copii, nasuc mic, ochi mari, fata rotunda si privirile alea de pisici malefice ma sperie.

| andreeaeml1200 explică (pentru Xexexexexer):

Nici mie nu îmi plac

| TipaAia369 a răspuns:

Doar barbatii/baietii superficiali o sa raspunda la intrebarea asta. Un barbat adevarat vede altceva, nu culoarea parului sau a ochilor?
Iar ca raspuns de la o femeie, iti spun asa: am vazut ambele variante care aratau superb si ambele variante foarte urate, fata e mai importanta decat parul, daca insinti sa ne luam dupa aspectul fizic, desi e cel mai nesimnificativ lucru.

| TipaAia369 a răspuns:

Ooo, prostii sunt in capul tau. Acuma na, nu astept de la toata lumea sa aiba capacitatea de a intelege care sunt adevaratele valori. happy Si culmea, cunosc un barbat care lucreaza pe santier si e, pe langa destept (doar ca parintii nu i-au oferit posibilitatea sa-si continue studiile din clasa a 10-a), si foarte bun la suflet, intelegator, face totul pentru familie si munceste din greu pentru a tine el casa, fara alte venituri. Daca tu vezi un muncitor pe santier ca fiind inferior tie, te inseli groaznic. Sunt sigura ca nu esti capabil sa intelegi cat de mult sunt peste tine ca inteligenta si cu siguranta si din alte puncte de vedere, anumiti oameni de care poate tu razi, desi ei ar trebui sa rada de tine. Sa-ti mai spun ca stiu si medic la UPU, care din cauza faptului ca a fost inselat de sotie, a ajuns in depresie, pe strada? laughing)

| TipaAia369 a răspuns:

Daca pentru tine e mai valoros aspectul, nici nu are rost sa ma mai chinui. Era oricum clar cat valorezi tu, din momentul in care ai scris de cei de pe santier ca fiind ceva negativ. Inchei aici conversatia, daca putem sa o numim asa. Fiecare le stie pe ale lui.
Lasa, bine ca esti tu inteligentlaughing)