| Lolgi a întrebat:

Pe picioare sus am niste dungi albe dar nu sunt foarte accentuate dar oricum se vad. dar nu stiu ce sunt.Imi puteti spune de la ce pot fi si ce as putea sa fac sa imi dispara?

4 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Buna,din cate spui tu, s-ar putea sa fie vorba de niste vergeturi.De regula apar atunci cand slabesti brusc (asta poate fi un exemplu). NU as stii cau sa le faci sa-ti dispara

| YourGirl93 a răspuns:

Da sunt vergeturi. ai crescut si ti s-a intins pielea sau te-ai ingrasat intr-un timp foarte scurt. cred ca sunt creme sau asa ceva. cauta pe net.

| AIexandra a răspuns:

Probabil sunt vergeturi sincer nu stiu cum ai putea sa le faci sa dispara

| Lolgi explică:

Da si eu sunt de parere ca sunt niste vergeturi.Dar nu ati sti ce crema as putea folosi sau ceva?