| Allycsff a întrebat:

Vreau sa fiu mai in centrul atentiei in scoala, cum sa fac?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ia un premiu la o olimpiada nationala. Califica-te in lotul national pentru internationala. Obtine 2-3 ani la rand numai medii de 10.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Poti sa te afli in centrul atentiei daca incepi sa iei note bune.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fa-te de ras. O sa mearga big grin

| deeeaqq a răspuns:

E bine să vrei.

| UnBroken2016 a răspuns:

Scrie pe o foaie °attention ***° si lipeste-o in frunte.

| Lyndsey a răspuns:

Hei! Cu toti ne-am dorit acest lucru cel putin o data in viata. Crede-ma, nu oricine e facut pentru o astfel de "viata". Trebuie sa ai un acel celva special, altfel vei fi luat in deradere, iar aceasta nu este cea mai placuta cale de a ajunge popular.
Eu as spune, cu parere de rau, ca in ziua de azi nu prea mai poti fi in centrul atentiei cu notele pe care le ai. Este necesar un talent distinct fata de ceea ce inveti la scoala. Te-ai gandit sa canti la un instrument sau sa iti dezvolti un anumit talent? Uneori si sportul e de succes!winking
Pentru mine, de exemplu, oamenii care citesc mult si au un vocabular frumos, vorbesc elocvent ocupa un loc extrem de important. Ma determina sa fiu eu insami mai buna.
Ai grija de tine! Nu uita ca poti fi apreciat chiar si din umbra! :")

| daniel33441 a răspuns:

Invata bine ..fii sefa/sef de promotie, participa in activitati extra scolare.

| Allycsff explică:

Pana acum am avut numai medii de 10, iau note bune si de abia ma baga in seama 3 fete laughing)))