| beautyfull a întrebat:

Bună ziua! Poate o periuța electrică să tocească, zgârie smaltul dinților la cea mai mare intensitate dată cu albire cu lustruire chiar dacă are sens ori de mișcare? Funda

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De la un punct, da - se uzează periuța sau dinții

| Frank51 a răspuns:

Dacă are funcția de lustruire poate că produce ceva pagube. Folosește-l pe funcția normală și doar cu pastă de dinți, nu cu alte produse de albit.

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca te speli de doua ori pe dinti cum este indicat, minim 2 minute la spalare, zilnic, nu se toceste nici un dinte, ca nu ai dinti din carton si nici nu te speli cu smirghelul.

| beautyfull explică (pentru StoicAnalysis):

Păi cam așa îmi arată mie dinți ca și cum am dat cu șmirghel