| Aries90 a întrebat:

Spunetsi`mi va rog niste nume de sampoane pentru uz frecvent, dar care sa fie sigur bune, eventual sa le fi folosit si voi. big grin Caci ma spal des pe cap si pentru a nu`mi degrada parul vreau sa recurg la un sapon mai "slabuts". Credetsi ca ar avea efecte negative?

11 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mie mi-a plăcut cel de la Malizia.

| EUSIATIT a răspuns:

Gliss e super ii face si reclama la tv dar nu asta e pb este ff bine

| georggyy a răspuns:

Pantene

| adika a răspuns:

Eu prefer Favisan, il gasesti la Plafar.
mai incearca si retetele de aici:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

| ecristinamc a răspuns:

Pantene am si sampon si masca de par
Sunt foarte bune

Si deloc scumpe

Asteptam rezultate si de la tine

| Cleona a răspuns:

Pantene, Garnier. Wash&Go, Head&shoulders(cu asta ma spal si eu si e chiar bun)

| nonameih0000 a răspuns:

Wash&go de la pantenne, fructis de la garnnier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ar avea

| ღ♥•þί†ίк•♥ღ a răspuns:

Pantene pro v

| Mai Tare Ca Un Drog a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu dar de cand folosesc WASH&GO nu mai am probleme, Depinde de fiecare

| gabby_2267 a răspuns:

Panntene si nivea (daimont gloss)