| BlueEyes_8416 a întrebat:

Salut.am si eu o mica, mare problema:
Vreau sa imi dati niste sfaturi despre par cu ce as putea sa ma spal pe cap sau ce produse sa folosesc, am folosit tot felul de sampoane si nu au nici un efect mi se ingrasa parul foarte repede.azi ma spal pe cap iar ziua urmatoare este foarte gras.problema este ca pun foarte des mana in par mai ales in breton.

Ce as putea sa folosesc sa nu se mai ingrase asa repede.pls cat mai multe sfaturi. dau funda pentru cele mai bune sfaturi.multumesc!

Răspuns Câştigător
| bellekamms a răspuns:

In loc de apa de la robinet foloseste un ceai de musetel.Si la samponare si la clatire.Foloseste sampon pentru copii, Baby Jonson sau Dalin.Dezobisnuieste-te sa mai dai cu mana prin par, iar ca sa-ti stea da-ti cu putin fixativ.Degreseaza si peria de par sau peptanul. Spala-l cu apa si sapun, clateste-l bine, stropeste-l cu spirt din abundenta si lasa-l sa se usuce in voie, apoi foloseste-l.Mai poti folosi si ceai din coaja verde de nuci sau frunza de nuci.Succes!

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Sincer? O sa rada toti sau o sa-mi dea stupid dar nu te ajut pentru funda, oricum nu-mi foloseste la nimic in viata.Incearca sa faci rost de sapun de casa de la tara, pune bucatele intr-o sticla si pune apa si agita din cand in cand si se va face un sampon grozav sau Sampon pentru copii Johnson, Dalin nu prea imi place, ingrasa repede(parerea mea)

| Emmeii a răspuns:

Buna. Si mie mi se intampla la fel. dar m-am spalat pe cap cu samponul meu de la farmacie cu petrol (mentionez ca e bun ) si apoi am clatiti samponul si m-am clatit din nou cu bors din ala acru (borsul fiind incalzit). Am vazut ca da rezultate.
funda dupa ce incerci? love struck

| mOBSCENE a răspuns:

Tot ce inseamna Satinique happy.
garantez