| Mullet a întrebat:

Bună ziua, sunt un băiat care ar vrea sa își facă un perm în București dar nu știu unde. Poate sa imi de cineva niște recomandări? Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Permanentul nu se mai face demult, poate pe la sat, prin comune din alea sarace care nu ai internet si televizor, fiindca nu au auzit de moda... dar a iesit deja din trend de 1-2 ani.

| 76843 a răspuns:

Ce vrei sa-ti faci? Termenul nu imi este cunoscut.

| Mullet explică (pentru 76843):

Permanent,adică sa ma fac creț dar nu știu unde

| 76843 a răspuns (pentru Mullet):

La orice salon de coafura. Coafura pentru dame, nu frizerie. Primesc si baieti, Nu te uita la raspunsul de mai sus. Se face si in centrul Bucurestiului daca ai atatia bani. In centru e mai scump. Dar in orice cartier gasesti un coafor.

| Mullet explică (pentru 76843):

Mulțumesc, dacă ști cumva niste recomnadari asi fi foarte recunoscător. MULȚUMESC!

| 76843 a răspuns (pentru Mullet):

Nu cunosc Bucurestiul.