| bvkeny a întrebat:

Buna ziua TPU.Imi poate recomanda cineva ce as putea sa fac ca parul meu sa fie foarte moale,sa-l pot modela cum vreau eu?
Iar daca-mi recomandati anumite produse, va rog frumos sa-mi spuneti si de unde le pot procura.
Si mai am o problema.Parul meu cand il am ridicat si dat pe spate,intr-o parte parul imi sta ondulat, adica asa:https://imgur.com/a/QPUtO
Mi-ati putea spune cum as putea sa-l fac sa stea ca si in cealalta parte, deoarece imi sta foarte urat.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Slothx a răspuns:

Daca ai parul moale nu il poti modela cum vrei. Si in poza aia, presupun ca iti usuci parul cu feon si te folosesti de pieptan. Pt ca asa mi-l ridic si eu. Daca nu folosesti pieptan, incearca sa folosesti o placa de par ca sa ti-l indrepti!

| bvkeny explică (pentru Slothx):

Asta fac mereu, in timp ce ma usuc cu feonul ma dau cu o perie si mi-l ridic si mi-l dau in spate, dar el continua sa stea asa.

| Slothx a răspuns (pentru bvkeny):

Atunci incearca sa ti-l faci cu o placa de par ca sa-l indrepti

| bvkeny explică (pentru Slothx):

Din pacate nu detin asa ceva.mi-ai putea recomanda altceva?

| Maryia_Marya_1999 a răspuns:

Dupa ce faci bae fa-ti 2 plete si stai cu ele pana ziua urmatore indiferit daca faci dus ziua sau seara