| bvkeny a întrebat:

Am o problema cu o suvita din parul meu.Sta ciudat. Aici aveti si poza : https://imgur.com/a/QPUtO
Nu stiu daca se vede bine, dar daca nu intelegi va explic.
Marimea parului de sus il am de aproximativ 7-8 centimetrii.Parul il tin ridicat, dat pe spate si un pic in partea dreapta.Doar ca parul din partea dreapta sta diferit fata de parul din mijloc. Cel din mijloc sta fix ridicat,iar cel din partea dreapta sta la baza intins pe spate iar la varf ridicat,si sta foarte urat.Ce sa fac?
Sau mai bine, ce sa fac ca parul meu sa stea cum vreau eu?

3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Baietii in trecut: Frate, m-am batut cu X, iar acum ma cauta cu inca 2 insi, te bagi pentru mine?
Baieteii acum: Am o MARE Problema: nu-mi sta parul, wtf, holy ***, omg sad. Hai Trump cu razboiu ala sau macar tu Nibiru ca-i pacat de planeta asta laughing.

| Staif a răspuns:

E ondulat si din acest motiv sta altfel.

| udrescuf a răspuns:

Intinde-l cu o placa de par, dupa care spala-te pe cap si dupa aceea fa-ti parul la loc.