| r0xaa a întrebat:

Bunaa...cine stie niste exercitii pentru dezvolarea masei musculare in partea de sus(ingrosarea piciorului) si in cat timp se vad efecte.rasp sigur vreau, funda:*

Răspuns Câştigător
| iryonutz a răspuns:

Pai...stay pe spate si incearca sa tii picioarele lipite si intinse cat mai mult timp(pentru abdomen dar te ajuta si la picioare)
Incearca sa faci genoflexiuni
Du-te la sala si foloseste echipamentul de acolo daca nu poti clasicwinking

2 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Buna :* si eu sunt apr in situatia ta straight face vr sa imi maresc masa musculara in partea de sus a picioarelor.
Din cate stiu eu ar merge asta: stai in picioare si pe o scarsa etc te ridici pe varfuri dar sa nu atingi cu calcaiele podeaua.
Sauthinking genoflexiuni dar aici inca nu stiu sigur daca slabeste sau iti dezv musculaturathinking

| r0xaa explică:

Cineva mi a zis ca genoflexiunile te slabesclaughing adica mi se pare ciudat pentru ca faci efor si ar trebui masa musculara in aceea zona sa se dezvolte dar acum nah parerile sunt impartite...