| dya a întrebat:

Ce exercitii as putea face pentru ingrosarea piciorului mai ales a partii de sub genunchi? si explicatimile si cum se fac:X

Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Iti pui un picior pe un scaun iar cu celalalt te ridici pe varf de 20 ori(daca poti de mai multe ori e pefect). Inversezi picioarele si procedezi la fel. Le poti repeta de mai multe ori pe zi. Daca faci zilnic exercitiile rezultatele se pot vedea in cateva saptamani.

2 răspunsuri:
| Allegria a răspuns:

Pai...alergatu` si mersu` te ajuta mult.
poti incerca ridicari cu greutati in timp ce stai pe varfuri...
du-te la o sala de fitness... un expert o sa te ajute bine bine bine
bafta:*

| oana1 a răspuns:

Mergi la sala si fa acolo exercitii indrumata de un instructor care stie ce sa-ti recomande pls fundita