| Alexandrutssa a întrebat:

Bunaa...numai stiu cum sa`mi prin parul..il am mai lung putin de umeri..cu placa nu-l mai indrept ca am varfurile foarte arse de la eaa. vreau ceva dar sa fie usor de facut, il am ondulat

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Atelocin a răspuns:

Fa-ti o coada de peste:)
Uite un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=q5tMtcBFcTk&feature=related

| alexutza071 a răspuns:

Buna! sunt mai multe modalitati de a-ti prinde parul, cu toate ca stiu cum este sa nu mai ai idei.Ai putea sa-ti faci o coada spic, este foarte frumos, sau sa ti-l lasi pe spate si sa-ti prinzi o clamita in fata mai ales daca este ondulat va sta foarte frumos.

| Casica a răspuns:

Sunt o gramada de modalitati. Prindeti-l o coada sus si tapeaza-l (piaptana-l invers) apoi incolaceste-l pe langa coada si prinde-l doar cu agrafe. Adauga o fontita, o esarfa sau ceva. Incearca o coada de peste sau daca nu mai ai idei poti sa imi scrii un mesaj happy Funda?