| maggo7 a întrebat:

Am o problema cu parul fiindca el este un pic ondulat iar eu m-am tuns in genul zach efron dar problema mare este ca mi se intorc varfurile in sus si se vede foarte urat.De la un timp am inceput sa folosesc placa dar sunt obligat sa-mi fac baie la cap zi de zi asta inseamna sa-mi indrept parul cu placa tot zi de zi. Mi sa recomandat uleiul de ricin pentru ca de la indreptarea prea deasa imi cam cade din par dar nu stiu cum sa folosesc uleiul, as dori cine ma poate ajuta sa ia idul meu (roscatana_george_2007) si sa ma conmtacteze pentru ca am mare nevoie de ajutor si pe messenger e mai usor...eu sunt rocker si de aceea vreau parul mai lung si sunt asa stresat de problema asta

2 răspunsuri:
| doika a răspuns:

Pai sa-ti spun o chestie. din cate stiu, eu folosesc uleiul de ricin dar pentru gene si sprancene ca sa creasca mai repede, fa-ti parul cu spumabig grintonguevb pe messhappy

| lucu a răspuns:

Exact problema asta o am si eu#-O spune-mi si mie cum ai facut terog ceremi idu printr-un mesaj