| roxikrox a întrebat:

Bunaaa!
Am si eu o problema...
De ceva timp fac pregatire(sunt a 8a).
Si acolo mai sunt cu un baiat. Faza e ca acel baiat m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, si i-am zis ca nu..plus ca mie imi place de altcineva(nu de el)
Acum nu mai vreau sa ma duc la pregatire din cauza lui.
Nu stiuce sa fac. crying
Va rog sa-mi dati un sfat!
Dau funda!

Multumesc mult:*!
P.S.Scuzati categoria, este una dintre cele mai rapide:*

3 răspunsuri:
| Stefxn a răspuns:

Vorbesti cu parintii despre asta si ei ori vor schimba profesorul ori vor vorbi cu cel care te pregateste sa schimbe orele la care se intalneste cu tine si cu el sa veniti separat.

| Banica_Alexandra_1997 a răspuns:

Consider ca meditatiile nu au nici o legatura cu acel baiat. Gandeste`te ca probabil alte grupe sunt mai in urma sau inainte fata de grupa ta. Evita`l sau explica`i clar ca nu vrei sa fi cu el, ca nu il placi si sa nu mai insiste pe aceasta tema.

| Alexandra2005Cr a răspuns:

Pai daca tu nu simti nimic pentru el, nu ai de ce sa nu mai mergi la pregatire. Plus ca el ar trebui sa inteleaga ca nu se poate iubire cu forta! happy