| roxikrox a întrebat:

Bunaaa!
Am si eu o problema...
De ceva timp fac pregatire(sunt a 8a).
Si acolo mai sunt cu un baiat. Faza e ca acel baiat m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, si i-am zis ca nu..plus ca mie imi place de altcineva(nu de el)
Acum nu mai vreau sa ma duc la pregatire din cauza lui...
Nu stiuce sa fac. crying
Va rog sa-mi dati un sfat!
Dau funda!
Multumesc mult:*!

3 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Nu ar trebui sa te intereseze ca acel baiat te place.Pana la urma te duci la pregatire sa inveti.Ar trebuii sa te gandesti ca anul acesta vei sustine un examen si ca nu ar trebui sa ai alte preocupari sau,, griji'' continua sa mergi la pregatire si nu il baga in seama, probabil si el se va comporta ca si cand nimic nu s-a intamplat.

| zurick a răspuns:

Presupun ca stii ca n-o sa te manance? Si-n plus acea pregatire o faci pentru tine nu da cu piciorul...

| Alexandra1807 a răspuns:

Nu trebuie sa renunti doar din cauza lui...Incearca sa te comporti normal ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.Nu-i da satisfactia ca din cauza lui ai plecat de la pregatire.