| Carinaaaaaaaaa a întrebat:

Bunaaa! Fetelor stiti cumva o vopsea bună de păr, în special as dori sa obtin acel gri argintiu? Am părul acum un galben pui sa zic asa pentru ca e decolorat si acum vreau sa il colorez gri. Am mai incercat cu Palette, Garnier dar niciun rezultat...sau un nuantator ceva care sa mi-l faca gri? Aveti idee?

Răspuns Apreciat de Editori
| Rx5hnS a răspuns:

Incearca un toner sau sampon cu toner. Vopseaua din comert are o groaza de amoniac si iti va usca parul si mai tare.
Eu folosesc un sampon toner de la Wella, dar sunt si altele. Important e sa aiba pigmenti mov sa anuleze galbenul. Nu iti va iesi din griul ala. Daca nu ai rabdare, poti sa te duci la un salon, sau sa folosesti o semi, dar o sa iasa repede.

1 răspuns:
| LetThingsGo a răspuns:

Poți folosi Schwarzkopf
E foste bun și nu e deloc scump...♥️