| Alexa_2878 a întrebat:

Vreau sa ma fac bruneta, am mai fost si m-am facut cu Palette dar mi-a iesit repede.si in fiecare spalare iesea. Ce vopsea imi recomandati, ca sa nu se duca asa repede si daca se poate sa nu strice nici prea rau parul. As incerca Garnier... ce parere aveti? e buna?

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Ia o vopsea permanenta de par Loncolor, Londa, Syoss sau Garnier,

| ganton a răspuns:

Syoss, eu stiu. Spala-te cu un shampon special pentru par vopsit.

| gabrielutzu a răspuns:

Esti penibila asa cum esti,deci nu cred ca mai este nevoie sa te vopsesti din nou. Oricum,daca insisti in continuare,parerea mea este ca e mai bine sa-ti torni in cap niste vopsea de Tifel,e mai durabila, tine mai bine si nu se trece asa de repede ca si cea care o poarta, adica tu.Parerea mea de hair-stilist.

| Alexa_2878 explică:

Gabrielutzu esti tu prost asa cum esti! Nu esti decat un frustrat care sufera de nebagare in seama! Vezi-ti de treburile tale! Tu cu Tifel iti vopsesti cumva mustatile...sau ce? rolling on the floor

| Cocoa a răspuns:

Eu ma fac de vreo trei ani cu Garnier, ma vopsesc de doua ori pe an, e foarte buna.happy