| Chuppaorange a întrebat:

Bunaaa! Imi doresc de mai mult timp sa merg la un casting pentru modeling(am 13 ani si am mai fost cand aveam 3 ani, sunt inalta (1.72)stiti ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| blueangel2001 a răspuns:

Poi ai putea cu inaltimea ta sa mergi la NEXT TOP MODEL by Catalin Botezatu ai inaltimea necesara iti mai amintesti de laura care a castigat la 14 ani? Incearca! Succes!

| Chuppaorange explică (pentru blueangel2001):

Eu cred ca la next top model aleg doar de la 14 in sus :\

7 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Da.
Sa completezi formularul de jos:
http://mramodels.ro/inscriere/

Si citesti acolo regulamentul, etc.

Succes.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Nu ai varsta necesara pentru modeling.

| Chuppaorange explică (pentru DirectDinBerceni92):

Cum am spus am mai fost la 3 ani acum de ce nu am varsta necesara?

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Sa te duci si daca nu ai varsta le spui ca ai 18 si o sa te creadawinkinghee hee

| blueangel2001 a răspuns:

Nu cred ca ai avea nevoie sau in cel mai rau caz si anul viitor se va face abia astept sa te vad pupici!