| Leonard_Claudiu_2000 a întrebat:

Cum sa ma imbrac pentru un casting de modeling?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Alege o tinuta lejera si curata, fara blugi rupti sau haine cu atarnatele.
Parul sa fie proaspat spalat si aranjat, pentru ca vei fii privit cu ochi critici la prezentarea asta. \
Fii cat mai natural si sub nici o forma nu folosii cuvinte vulgare, conotatii obscene, nu fa misto si nici nu ridica vocea sau vorbi neintrebat. Considera-l un interviu de job, unde trebuie sa te prezinti cat se poate de bine si frumos, ca sa iei jobul!
Succes!

6 răspunsuri:
| mellisa_1721 a răspuns:

Parerea mea o pereche de botine negre.o pereche de jeans vintage si o camasa alba barbateasca bagata de jumatate in pantaloni.parul ravasit nu aranjat fara bratari fara poseta fara lant fara cercei.

| Juviia a răspuns:

O tinuta lejera, cat mai comod sa fie

| dianainsta01 a răspuns:

Simplu si depreferat cu blugii fara imprimeu/taieturi si tricou simplu

| andreeutza09 a răspuns:

Alege o tinuta in care te simpti bine si care crezi ca vei lua acel casting. Niste pantaloni sau blugi albastri sau negri sau orice culoare dar nu 50 de mii de culori, tenesi sau adidasi si un tricou mulat simplu. E si normal sa mirosi frumos si sa fc baie la par.

| dopmic a răspuns:

Eu nu am experiență in domeniu dar am auzit de la o profesionista (Ramona Popescu) ca trebuie sa te îmbraci cat mai simplu, având vedere ca esti băiat cred ca trebuie sa iti iei imun tricou mai mulat si niste jeans simpli. In orce caz foarte natural cu parul proaspăt spălat, asa cum te aranjezi obișnuitwinking