| CookieMonsterRawr a întrebat:

Bunaaa puppy dog eyes. Cum sa fac sa imi creasca parul imi repedeee puppy dog eyes. Maidemult il aveam imi lung dar mi-a trebuit mie sa ma tund in iarna bob I don't want to see. Si acum il am pana pe la umeri >:". As vrea sa il am macar cu vreo 4-5 cm mai jos de umeri. Cum sa fac sa creasca mai repedeee puppy dog eyes. Sau daca nu...cam cat o sa imi creasca pana la toamna? Dau funda :X:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maseaza scalpul cu ulei de ricin si lasa-l sa actioneze in jur de 30 de minute-1 ora, dupa care spala-te pe cap cu sampon, de doua ori si clateste bine.Fa lucrul acesta o data sau de doua ori pe saptamana.In orice caz, sansele sunt destul de mari sa creasca in jur de 4 cm pana-n toamna, fara a face ceva anume.

6 răspunsuri:
| anncky a răspuns:

Daca folosesti planca sau ondulator cu siguranta nu va creste deoarece iti arzi firele de par (nu cont daca e de ceramica)
http://www.cosmocity.ro/......epede.html poate te ajuta :)

| clau25 a răspuns:

Masca din ulei de ricin+rom de baut+ou. functioneaza garantat. eu am incercat. succes! fundita happy?

| ComeToTheDarkSideWeHaveCookies a răspuns:

Nu iti garantez ca o sa iti creasca f mult dar zic sa incerci sa iti dai cu ulei de ricin la radacinawinking
dar daca totusi nu merge poti oricand sa-ti pui extensii laughing

| Krista_2861 a răspuns:

Ulei de ricin cam 10 lei max ii:*
succes funda:X

| Ionut500 a răspuns:

Il faci cu placa de indreptat par imediat creste...

| Amy_1414 a răspuns:

Si eu am facut la fel ca tine, m-am tuns bob in primavara iar pana toamna aveam parul aproape pana la umeri. Poate sa creasca cam 1-2 cm pe luna.