| sdfsdfhsfhsuihsi a întrebat:

Buna, va rog sa ma ajutati.
Acum 1 an si ceva mi-am facut parul cu placa..si l-am ars..si n-a mai crescut... parul mi-a foost lung pana la piept in jos, iar de atunci m-am tuns de vreo 3-4 ori, iar acum parul imi este scurt pana la umeri..si nu-mi creste deloc...
O prietena mi-a zis ca e de la par problema, nu conteaza cat de scurt ma tund. Daca nu ma tund 0 ca sa creasca frumos, degeaba ma tund...
Ce pot sa fac? Nu ma pot tunde 0...
M-am tuns de prea multe ori..nu pot sa cred ce mi se intampla...as vrea sa am parul lungggg, dar problema asta imi impiedica dorinta...

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai avut parul lung si ti ai batut joc de el, acum asteapta pîna creste in doi 3, 5 ani daca il tot vopsesti tunzi o sa chelesti, lasa l asa nu il mai stresa cu placa sau cu vopseaua. Ce varsta ai?

| sdfsdfhsfhsuihsi explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am aproape 14 ani. Nu l am mai facut cu placa deloc de cand mi l am ars.