| ancaanca a întrebat:

Bunaaaaa...
e ziua mamei mele?
ce as putea sa ii iau
nu imi dati exemple cum le dati fetelor de 12-13 ani. o felicitare ceva.
nu conteaza cat costa, sar sa fie un cadou frumos.
dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Zøєy a răspuns:

Un parfum
Un latisor ceva in genu'
O esarfa [daca ii place si poarta]
Ceva de make-up
Si daca vrei poti sa ii iei si un buchet de floriwinking

6 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Www.asiris.ro sunt niste felicitari foarte frumoase

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Poti sa-i iei flori si o felicitare pe care sa scrii ceva mai special de pe internet sau o cutie cu bomboane sau ciocolata, daca ii place sau intreab-o ce si-ar dori de ziua ei...nu mai stiu, poti lua o bluza sau mai stiu eu ce...cam atat, succes in gasirea celui mai bun cadou!

| Anna_8997 a răspuns:

Ii poti cumpara mamei tale un colier ( sa fie frumos, poate din perle sau ceva asemanator), cercei, bratara, orice bijuterie este frumoasa. Sunt convinsa ca iti cunosti bine mama si sti ce gusturi are. Te pup, sper ca ti-am dat o idee.

| caroline_8622 a răspuns:

Bunakiss...poti sa pui intr-o rama o poza cu voi2 sau cu toata familia,un buchet de flori,o floare,bijuterii(colier,cercei etc) sau ceva pentru mobila(bibelou, lumanari, diferite chestii). sper ca ti-am fost de ajutorkiss

| alexCELmare_4330 a răspuns:

Nu conteaza ce ii cumperi gestul conteaza in plus copilul este cel mai frumos cadou

| love_3208 a răspuns:

Niste fori,cosmetice, un lantisor, gandeste-te cei place cel mai multe.