| IoanaDeea24 a întrebat:

Ca să mă îmi vopsesc părul negru, trebuie să mă decoloreze dacă am părul maro închis?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde ar fi logica?
De la maro inchis la negru se poate trece foarte usor. Dar de la decolorat, este mult mai greu.

| dullcat a răspuns:

Nu.Te decolorezi doar daca vrei sa iti pui in par nuante de blond, roz, albastru si asa mai departe.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu trebuie sa iti decolorezi parul ca sa il vopsesti negru.

| OxyAliA a răspuns:

Nu este necesar să folosești decolorant, poți aplica vopseaua fără probleme.

| Marapopmara a răspuns:

Bună! Nu ai nevoie de decolorare. Negrul prinde pe orice nuanță