| InnaBotezatu a întrebat:

Am o mica dilema.laughing Deci. eu am parul saten. si sprancenele negre. dar vreau sa mi le vopsesc maro. trebuie sa mi le decoloreze din cate am inteles. numai ca intrebarea mea este. Daca imi decoloreaza sprancenele. iar dupa le vopseste, acea vopsea nu tine foarte mult... o sa le am cat de cat maro dupa nu? sau mi se fac gri I don't want to see?

Răspuns Câştigător
| XxYouOnlyLiveOncexX a răspuns:

Nu cred ca se va face gri, probabil va fi o culoare mai deschisa, si eu mi-am vopsit parul saten inchis si acum am ajuns la o nuanta mai deschisa pentru ca l-am avut decolorat, ma vopsisem roscat dar s-a dus de tot din pacate.

| InnaBotezatu explică (pentru XxYouOnlyLiveOncexX):

Mulțumesc pentru ajutor! Pupici :*

1 răspuns: