| RMG a întrebat:

V-ati facut epilare definitiva cu laser, cum a fost, si unde v-ati facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Si-a facut o colega de-a mea. Ai grija, multe saloane nu sunt specializate, asa ca rezultatele lasa de dorit. Colega mea a fost foarte dezamagita!

| RMG explică (pentru Abh):

E blonda sau bruneta?

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

E bruneta si creola la ten.A fost asigurata ca va scapa de parul de pe fata dar nu a fost deloc asa. Iar banii nu au fost deloc putini( 270 RON sedinta).

| RMG explică (pentru Abh):

Stiu ca e scump, doar ca eu sunt foarte blonda si cica nu prinde la parul blond.de ce a fost nemultumita? i s-a intamplat ceva?

| RMG explică (pentru Abh):

Eu as vrea pe chicioarelaughing, dar nah cica are multe efecte adverse, printre care si cancer de piele si am vazut un caz tot asa o bruneta nemultumita si facuse vreo 8 sedinte

| Abh a răspuns (pentru RMG):

A ramas cu barba si fara 2600RON.

| RMG explică (pentru Abh):

Poi a fost inselata sau laserul i-a facut mai rau?

Abh
| Abh a răspuns:

I-au promis ca nu ii va mai creste parul in barba si mustata si nu a fost deloc asa.

| RMG explică (pentru Abh):

Da stiu ca trebuie sa faci multe sedinte si ca iti creste dupa 5 ani, dar mairarsi mai subtire

| eueueueueue a răspuns:

Invata sa scrii corect.

| Wehrmacht a răspuns (pentru eueueueueue):

Ce a scris gresit? Nu mai bine dispareti voi de pe internet?

"Trebuie dupa ce se logheaza de pe facebook sa plateasca abonamentul"
"Pai asa puteam sa iaa si eu de pe net"
Doar 2 exemple.