| alexeialexe01 a întrebat:

Buna. As vrea sa merg la epilare definitiva cu laser pentru zona inghinala pentru prima data. Sunt din Iasi. Imi recomandati va rog un salon sau pe cineva din propria experienta sau experienta altora? De asemenea cate sedinte ar fi necesare? Orice detalii m-ar ajuta, multumesc.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa-ti spun ca nu exista epilare definitiva cu laser sau altceva, fiind doar mo mare minciuna din cauza reclamelor facute.
Am facut destule sedinte cu laser si atata vreme cat le-am facut, parul a crescut foarte incet, dar nu a disparut complet, niciodata. Dupa incetarea procedurilor cu laser si 2000 dolari cheltuiti, parul a reaparut si crescut normal, ca si inainte fiindca parul nostru creste hormonal, cate zile traim noi.

Nu aruncati banii pe fereastra, ca nu exista epilare deifinitiva!
Recomand cu caldura cea mai buna procedura de epilare, cea cu ceara calda!