| NoName0909 a întrebat:

Cam cat costa o placa de indreptat parul? As vrea ceva mai iefin... dar buna happy Si unde as putea gasi in Piatra Neamt?batting eyelashes Dau funda:*

2 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

O placa buna ar trebui sa fie ceramica, sa se incalzeasca in mai putin de 30 de secunde, si sincer eu ti le-as recomanda pe cele de la Remington. Gasesti astfel de placi la cam 100 de lei, adica un milion de lei vechi. plus/minus 10-20-30 de lei. undeva in jurul acestui pret. eu mi-am luat o placa noua de curand de la Remington cu 80 de lei happy si le gasesti in orice supermarket unde exista raion cu electrice (tv-uri, masini de spalat, frigidere, cuptoare) ei bine pe acolo gasesti si un raion cu uscatoare de par ondulatoare si placi.in piatra neamt ai putea incerca in : penny market, cosmos, billa, flanco...
mult succes :*!

| Andreea_1341 a răspuns:

Buna!

Eu mi-am cumparat una chiar acum o saptamana.Se numeste "Simbo 2688" si costa 25 de lei, este din ceramica si este foarte buna, eu sunt foarte multumita!

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Pa,pa!