| biancaalexe a întrebat:

Care este cea mai buna placa pentru indreptat parul si daca stiti cumva cat costa? Funda. big grin

Răspuns Câştigător
| Miuriel a răspuns:

Remington este cea mai buna. Daca vrei un model nou costa in jur de 200-250 de lei, dar daca vrei unul mai vechi costa 100-150 de lei.
P.S: Sunt foarte bune si modelele vechi.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Eu iti recomand aparatul Instyler pentru ca nu doar indreapta cu usurinta, dar si onduleaza sau da volum parului subtire.Pretul nu este mare, este 150 de lei acum la promotie.Il poti comanda de pe acest site:
http://www.top-shop.ro/instyler-88400-mm.html?main=beauty&ils=17&irp=1

| Miuriel a răspuns:

Multumesc pentru. ca mi-ai apreciat raspunsul!

| briquette a răspuns:

Respect de la Rowenta in jur de 300 ron

| 3ma a răspuns:

Remington, si costa in jur de 100 lei. big grin

| Lullabies a răspuns:

Rowenta Respect. 250 lei. Este extraordinara si ti-o recomand cu cea mai mare incredere.

| boborock2011 a răspuns:

Http://www.elanko.ro/......e-set.html sper ca te-am ajutat! funda! :*

| FacTraficDeSentimente a răspuns:

Remington este cea mai buna.
Iar cea mai iefina este 80 de lei numai ca este fara aburi nimic [aia e buna pentru incepatori]
Dupa mai sunt si mai scumpe care sunt putin mai complicate