| sweet_3921 a întrebat:

Cam cat costa o placa de indreptat parul? dar un epilator?

Răspuns Câştigător
| Lala20 a răspuns:

Eu mi-am luat set cu placa, placa ondulatoare, ondulator fier, perie.in total 9 accesorii si a costat in jur de 130 de lei, si sunt bune.
Iar epilator am primit in iunie. E de la Braun si a costat 100 de lei, dar pretul normal este de aprox. 140 de lei doar ca era promotie atunci. Si sincer e printre cele mai ieftine, cel putin de la Braun si Philips. dar cam lasa de dorit.adica nu smulge toate firele, cam o treime le rupe doar.

8 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Cam de la un milion in sus.Depinde de marca.

| G a răspuns:

Depinde de performante.
un model de baza de epilator (sa zicem de la Braun) care nu face decat sa smulga firele, electric (deci nu poti sa-l bagi in apa), costa 94 de lei. "fratele" lui mai performant, cu capat special pentru axila, cu acumulator (deci nu trebuie tinut in priza), cu lumina ca sa vezi mai usor firele, cu functia hair-lift, dispozitiv de masaj, functioneaza si sub apa, costa 500 de lei (ma rog, 499. 99).
la fel si la placi. cea mai ieftina e 95 lei, cea mai scumpa ajunge la aproape 300.
uita-te pe site-urile magazinelor de electrocasnice ca sa-ti faci o idee despre raportul calitate/pret al fiecarui model.

| maduts a răspuns:

Depinde de calitate si marca
cred ca 150 cel mult, nu stiu cred

| Extranjera a răspuns:

Eu am dat pe una f buna in jur de 2 mil, si a suferit un accident si nu mai functioneaza:-slaughing, chiar maine vreau sa-mi cumpar alta, dar nu-mi mai iau asa scumpalaughing am vazut la Kaufland cu 500 de miihappy si un epilator de la Braun, tot de la Kaufland cu 800 de mii.

| SweetyNuta a răspuns:

Placa de indreptat parul

Am o placa de 90 de euro...De foarte buna calitate.

Iar epilator idee nu am.

Succese

| powergirl a răspuns:

Placa cam in jur de 50 60 lei epilator 100 120 150 lei

| ASPLiacy a răspuns:

O placa in jur de 100-150 RON si un epilator tot cam la fel.winking
Dar depinde si marca.winking

| ancutsa410 a răspuns:

Am vazut o placa de intins par intr-un magazin cu 20 de leilaughing si n era la mana a2abig grin dar ma gandesc ca nu era de calitatehappy in jur la 150 de lei iti iei una bunahappy