| Shinen a întrebat:

Am o intrebare. Placa de par este folosita pentru indreptat parul. Este si pentru ondulat parul? Daca da, cam cat costa? Multumesc! ~~

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Pt ondulat parul exista ONDULATOR laughing si cu placa se pot face foarte usor bucle si foarte frumoase big grin documenteaza'tewinking

8 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Eu am Eltron EL-1631 dar iti recomand Rowenta CF7710 Beauty Respect costa 226, 00 roni, poti lua orice placa daca ti se pare prea scumpa dar sa aiba reglator de temperatura ca sa nu iti arda parul si daca dupa ce te indrepti cu placa te-ai da cu ulei de recin sau cu cera de par ar i bine pentru ca nu s-ar mai arde parul, iar parul ti-l poti ondula si cu placa.

| GuessWho a răspuns:

Iti poti face niste bulce foarte reusite cu placa.depinde de unde o ai.eu am luat-o din piata din bacau cu 50 d leihappy dintr-un magazin sau net. ajunge cam pana intr-un milion un milion jumatehappy

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Pai.atata timp cat placa este subtire, poti ondula parul cu orice placahappy

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Poti sa folosesti placa de intins si pentru ondulat. Nu trebuie sa iti cumperi ondulator.

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, da exista si cost in jur de 100-250 ron in fuct. de performanta...insa cu o placa de intins parul poti obtine bucle foarte frumoase. incearca si o sa fii surprinsa cat de bine ies.succes p. s ...nu inteleg faza cu " nu iti poti permite" de unde stie ea? oricum incearca.bft

| adelaroman79 a răspuns:

Dap, existahappy
Pai cea mai ieftina[nu ti'o recomand] e la 20 de lei.
Dar e varza!
In schimb, preturile pot ajunge si pana la 200 de lei, pentru una performanta...
eu zic ca daca iti iei una de maxim 80-90 de lei ajungeoh go on

| AnonymousisLegion a răspuns:

Da, e si pentru ondulat parul,
Dar din pacate e prea scumpa sa-ti poti permite SORRY

| adrian111 a răspuns:

Este NUMAI pentru indreptat parul. cea mai ieftina costa in jur de 25 lei si cea mai scumpa pana la 350 lei