| ramonatm17 a întrebat:

Cam cat de repede cresc genele daca este aplicat un tratament cu ulei de ricin de 2 ori pe zi? Cam in cate zile/saptamani vor creste la loc?

Răspuns Câştigător
| Sarucka a răspuns:

Salut! Din intamplare am vazut intrebarea ta si m`am gandit sa ajut un prieten la nevoie! happy

Cev aneobisnuit sa vrei sa iti creasca genela insa eu te pot ajuta

in aprox o luna si jum iti vor crestewinking

Succes!

Ps.:Imi dai te rog o fundita ca am mare mare nevoie de unahappy

1 răspuns:
| Awndre a răspuns:

Nu te astepta sa creasca cine stie cat. Nu vor creste prea tare, in cel mai bun caz, se vor indesa putin si vor fi mai voluminoase, dar nu vor creste semnificativ!

funda?batting eyelashes