| ℬaby a întrebat:

: daca imi dau cu ulei de ricin in zona pleoapelor(gene) mi le poate arde sau face vreo iritatie? Si, va rog dati-mi mai multe informatii despre cum il pot folosi, cat de repede cresc genele etc.

2 răspunsuri:
| tweety08 a răspuns:

Sal. depinde si de unde ai cumparat uleiul. eu folosesc de la naturisti. si pe langa uleiul de ricin ii bine sa folosesti si ulei cu vitamina A, E.

| rvdogaru a răspuns:

Buna,poti sa imi dai id tauhappy? mi-ai raspuns la o intrebare ieri si mi-a placut felullaughingid meu: rvdogaru