| MuceaFloco a întrebat:

Am 13 ani sunt in clasa a 6-a si am niste colege foarte fitoase, care se cred mari...cum as putea sa le abordez. daca ma bag cu ele in seama.asa vorbesc cu mine.ca si cu ultimul rahat...

Răspuns Câştigător
| lykkeli a răspuns:

Te inteleg.Ai putea sa le ignori si sa nu le ajuti cu nimic, daca ai ocazia fa-ti si tu un grup de prieteni, al ''fitelor'', in care ele sa nu aiba locul... dar intai de toate asigura te ca tu nu esti vinovat de comportamentul lor. sper ca te am ajutatwinking

1 răspuns:
| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
Increderea este solutia!
Trebuie sa ii spui ca poate avea incredere in tine, doar ca trebuie sa o asculti si pe ea... depinde pe unde va duceti cu gasca si spune-i ca o suni des ca sa ii spui ca esti bine.
Tu o cunosti cel mai bine pe mama ta! happy