| cameleonii a întrebat:

Cam in cat timp iti creste parul pana la fund? funfitzalove struck

Răspuns Câştigător
| sefata a răspuns:

Parul creste in medie 1/2 cm pe luna. daca ai un par care iti ajunge pana la umeri. Cam intr-un an iti ajunge pana la fund. Depinde si de inaltimea ta. Bafta! Fundita?batting eyelashes>.

8 răspunsuri:
| G a răspuns:

Depinde de la ce lungime pleci.
un par sanatos creste 1, 5 centimetri pe luna.

| blackspell a răspuns:

1 cm pe luna stiam eu!

| Maria46854213 a răspuns:

3-4 ani...depinde daca il dai cu ulei de ricin sau cu altceva pentru hidratarea si cresterea rapida al acestuia...mai conteaza si cat ai parul, si cat de repede cresste intr-o luna. daca el creste repede si il dai cu ulei de ricin si alte produse de ingrijire in 1-2 ani

| anotherhumanbeing a răspuns:

Nu stiu in cat timp, dar nu creste tuturor atat de lung. mie nu imi creste mai mult de 35cm.

| lol1232 a răspuns:

Pai pana acolo il am eu dar depinde cat de lung ai si tu parul acum dar depinde oricum 2-3 ani poate si 4 iti ia succes

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Ce 3 ani visati 10 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de parul tau, unora le creste in 2-3 ani, altora in 6 luni.

| BuBuRuZzA_8701 a răspuns:

Eu am parul pana la fund, cand m`am tuns il aveam putin peste umeri, iar intr-un an si putin mi s`a facut pana la fund.

Trebuie sa il si ingrijejti corespunzator, sa ii mai iei din cand in cand din varfuri sa nu se toceasca si apoi in ceva timp ajungi la rezultatul dorit:X

Mult succes:*:*:*