| Aniela2777 a întrebat:

In cat timp creste parul pana deasupra de fund?big grin Si daca ma dau cu ulei de ricin creste mai repede?

Răspuns Câştigător
| AnnyXoxo a răspuns:

Buna. big grin de exemplu' mie nu-mi crestere repede parul daca nu folosesc ulei de ricin :-x. depinde si de cum e parul taubatting eyelashes

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa te faci cu ce vrei dar parul mai mult de 1 cm pe luna tot nu iti creste

| anna_8790 a răspuns:

Cam intr-un an. nu cred ca uleiul poate sa faca parul sa creasca mai reepede

| Tzukushi a răspuns:

O sa-ti creasca daca te dai, gen sa te dai seara si sa te speli apoi dimineata

| FumezClipe a răspuns:

Depinde dacă este des părul.Eu mă dădeam cu ricin. Şi l-am avut foarte lung, dar placa l-a stricat.

| EVElina_2422 a răspuns:

Eu stiam ca parul creste 1 cm pe luna asa ca daca acum il ai destul de lung sa.r putea sa.ti creasca in cateva luni.Sincera sa fiu nu stiu sigur daca uleiul ajuta la ceva.Dar poti sa incerci.Baftabig grin