| zambetcald a întrebat:

Cat timp va ia sa uscati parul foarte lung, pana la fund?

Răspuns Câştigător
| Iuli_9028 a răspuns:

Cu feonul vreo ora jumate, cam asa... si fara feon 2 zile

7 răspunsuri:
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Pai daca il dai cu feonul imi ia 10-15 minute daca nu ai feon si faci cu prosopul iti urez succesc ca se usuca intr-o ora doua aprox

fundita?batting eyelashes

| annkaa a răspuns:

Mie vreo jumatate de ora:-

| SparklingAngel a răspuns:

Mult timp! Eu il am tot asa si nu folosesc uscator ca nu-mi place cum sta dupa aia.Il las sa se usuce singur peste noapte cu toate ca uneori dimineata inca mai e umed

| florina200 a răspuns:

3 ore daca il usti natural

| mary110 a răspuns:

Foarte mult dar de obicei il usuc cu feonul si imi ia vreo 1-2 min.happy

| UnleashedPsycho a răspuns:

Aproximativ jumătate de oră, dar daca îl şi pieptăn puţin în timp ce mă usuc îmi ia 20 de minute.
Sayonara!

| HighFlyer a răspuns:

Ce? parul de la fund