| AndradaElena666 a întrebat:

Hei TPU, ieri am fost la strand si am stat 5 ore numai in piscina. Corpul mi0e 100% bronzat, dar fata mea e rosie si nu stiu cum sa scap de culoare, plus ca ma si ustura. Stiti vreo metoda rapida ca sa scap de roseata? Tin sa mentionez ca peste 2 zile sunt invitata la o nunta... :\

Răspuns Câştigător
| star100 a răspuns:

Poti sa te dai cu ceai pe fata (de musete de preferat). Iti recomand Bioderma protectie solara 50. E foarte buna, dar depinde si de ten. Eu zic sa o incerci totusi.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da-te cu crema dupa plaja si eventual cu iaurt.

Răspuns utilizator avertizat