| iwannabeperfect a întrebat:

Cand este bine sa faci exercii fizice pentru abdomen,fese etc?
seara, dimineata?

funda**

Răspuns Câştigător
| mg112mada a răspuns:

Pentru a arde grasimea in exces, existenta deja in corpul tau, exercitiile trebuie efectuate dimineata, inainte de a servi micul dejun.Pentru arderea caloriilor acumulate intr-o zi, exercitiile trebuie efectuate seara, dupa masa.

6 răspunsuri:
| Blackyuu a răspuns:

Este bine sa faci si dimineata si seara. Dar daca nu ai timp faci mai bine doar dimineata ca sa fii in forma toata ziua. Funda?

| anapricopi76 a răspuns:

Mereu.Nu conteaza daca faci dimineata sau seara.Este bine sa faci oricand.

| Porttocalaaa a răspuns:

Este bine sa faci si dimineata si seara, dar in general lumea le face seara pentru ca atunci au timp. Tu poti sa le faci intr-o zi dimineata, intr-o zi seara, depinde cum te simti in acel moment al zilei. Uite cateva exercitii:
http://www.youtube.com/watch?v=sXxXfWYNKgs
http://www.youtube.com/watch?v=p1DuYw8dxZs
FUNDA? :D

| Sanziana00 a răspuns:

Si dimineata si seara happy.

| fanLOREEN a răspuns:

Eu fac si seara si dimineata.Depinde cand ai mai mult timp. Funda

| eufrumusik a răspuns:

Este bine si seara inainte de culcare dar mai inati trebuie sa incepi cu o incalzire usoara