| Sfinnx a întrebat:

Daca fac acasa exercitii pentru fese si abdomen dimineata si seara, cam in cat timp se vad rezultate?

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Eu am urmat programele squat challenge si crunch challenge si am vazut rezultate (nu uriase, ce-i drept, insa vizibile pentru mine) in 2 saptamani.Intr-o luna daca respecti exact cum iti zice, vei avea niste rezultate foarte frumoase. Daca faci si alte exercitii pe langa acestea, va fi si mai bine! Insa, ai grija si la alimentatie, pentru ca un corp frumos este format din 80% alimentatie si 20% sport, nu uita sa bei minim 2l de apa zilnic (poti adauga si lamaie, este benefica pentru slabit si pentru celulita), mananca multe fructe si legume in starea lor proaspata si renunta la sucuri, dulciuri, fast food si alte prostii.Vei observa ca rezultatele vor aparea..si inca un lucru, nu sta sa te uiti mereu pe cantar daca ai slabit, uita-te in oglinda, iar daca tie ti se pare ca faci progrese si ca arati bine, numarul de pe cantar nu conteaza! Mult succes!

3 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

O luna, doua

| TheS a răspuns:

Depinde la ce rezultate te astepti

| katea2 a răspuns:

O saptamana- doua )