| Annaa123 a întrebat:

Când săruți o fata care are mustață, pe băiat il incomodează, i se simte mustața?

6 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

''Idealul fiecarui baiat in viata, e femeia cu mustata''. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Daca e aspra - da, se simte, dar nu cine stie ce (cum si ei daca au mustata se simte cand se saruta cu fetele). Chestia e ca nu trebuie lasata sa creasca (asta daca ti-o iei deja cu ceva). Daca ai pufusor, nu, nu se simte big grin

| Blackrose4 a răspuns:

Ciudată întrebare. Depinde de cât de aspră sau decât de mare este mustața laughing.
Îi recomand acelei fete o cremă depilatoare pentru față sau nişte benzi depilatoare pentru față happy.
Să nu cumva să se epileze cu altceva!

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Depinde de marimea mustacioarei.

| ღβأβأ a răspuns:

Daca nu-i Conchita Wurst (travestitul) nu are nimic laughing

| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Am trait sa o aud si pe asta rolling on the floor In primul rand, o fata care se ingrijeste, nu va avea mustata. Dar pentru intrebarea ta, nu nu are de ce sa-l incomodeze pentru ca mustata fetelor nu e ca cea a baietilor..adica sunt putine fire de par micute si nu sunt aspre.