| Anonimus937382 a întrebat:

Hey TPU, eu n-am avut niciodată primul sărut, cum se simte când te săruți cu cineva? Se simte bine? Îmi puteți explica senzația?

6 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Cum sa incerci cu mama? Jeez! Sau cum mai fac unii, cu surorie! bai, acel pupic pe care am vaut ca il dau unele femei copiilor e unul total diferit de cel pasional dat unei fete de care esti atras, de care esti eventual indragostit.

Ziceti ca sarutul poate sa nu fie ok? Atunci de ce va sarutati cu persoana, doar de dragu de a creste numarul de persoane din "cv"? De dragu de a mai creea sperante aiurea cuiva, de dragu de a rani?
Eu de fiecare data cand am ajuns la sarut, am ajuns ca simteam deja cevaspecial fata de persoana aia, nu din curiozitate. Era ceva ce ma facea sa o strang in brate, sa simt caldura aia sufleteasca. Simti cum se descarca o intreaga cantitate de fericire in tine si ca o iei razna.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

încearcă și apoi ne povestești

| Violleta2022 a răspuns:

Sarutul se simte diferit in functie de persoana cu care te saruti.
Sarutul NU se invata, se simte si se practica cu persoana iubita!

| Sofer a răspuns:

Simți niște fluturi in stomac la primul sărut.

| VelicanEmilia a răspuns:

Depinde si cu cine te saruti si cam cata chimie este intre tine si acea persoana. Uneori poti sa nu simti nimic si s-astepti sa se sfarseasca cat mai repede. Dar cand ai persoana potrivita, simti fiori in tot corpul, placere, atractie.

Răspuns utilizator avertizat