| anonim_4396 a întrebat:

Ce simte un baiat cand il saruti

25 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Hai baieti curaj!
sau va e teama sa va recunoasteti acele stari in care va simtiti ca-n al 9`lea cer smug?
sincer chair nu vad de unde atata timiditate.whistlinghee hee
si de ce nu dati raspunsuri concrete?

Janina
| Janina a răspuns:

Placere...

| Zâmbărici a răspuns:

Depinde de kisswinking

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Daca sarutul este pe buze...si te iubeste...simte ca pluteste... daca o face doar ca te place...simte ceva organic...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ce simti si tu

pupimik
| pupimik a răspuns:

Daca stii cum sa il saruti...simte cum "fratiorul" lui se trezeste laughing

eileen
| eileen a răspuns:

Se simt bine daca stii cum sa ii sarutiwinking

| cyufulyky a răspuns:

Depinde... daca il sarutzi pe buza...simte ceea ce simti si tu... iar daca-l saruti pe gat... urechi etc...nu stiu... sa zicem ca se excita pootsin...depinde sid e baiatwinking

assiris
| assiris a răspuns:

Depinde de baiat, multi simt ceva ca se misca... undeva... mai jos.

| hashe86 a răspuns:

Poti simti si tu, alunecand cu mana ceva mai joshee hee

| Wtf9000 a răspuns:

Depinde unde il saruti.

| gabimaris a răspuns:

Sarutul poate fi o actiune care provoaca placere, dar si alte senzatii...mai ales daca cea care il saruta este fumatoare si el nu! Bleac!

| stardeea a răspuns:

Cea ce simti si tu

| Kiddu a răspuns:

Daca nu e la primul lui sarut, s-a obisnuit.
Nu prea simte ceva anume, doar o atingere fina a buzelor.
La french kiss, e mai diferit, e mai umeed tongue

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde daca te ai spala pe dinti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca il saruta persoana pe care o iubeste, fluturasi in stomaclaughingblushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Behaie de placere. In cele din urma-l ia cu ameteala si lesina. Atunci poti profita de el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce simte o fata atuci cand un baiat o ia in brate (o fata de 14 ani sa zicem)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un bait simte cand il saruti ce simte si o fata... daca e pe gura sarutul... daca nu intrebatii pe baiti nu mai intrebati fetele ei stiu mai bine decat fetele ce zimt atunci cand sarutati...laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cica : depinde daca te`ai spalat pe dinti rolling on the floor)).
Sunt de parere ca simte la fel ce simti si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Băşini, transpiraţii, convulsii, palpitaţii, erecţii, mâncărimi intestinale, sughiţuri. etc.

| Otto2014 a răspuns:

Daca e pe gura simte ce simti si tu, daca e pe alta parte, depinde laughing

| s0nya a răspuns:

Depinde de baiat

| bianca1adela a răspuns:

Cea ce simte si o fata. ceva ce nu se poate explica in cuvinte oricat ai incerca.