| maria9607 a întrebat:

Cantarul trebuie pus pe parchet sau pe gresie? cum e mai bine?

Răspuns Câştigător
| Katoky a răspuns:

Mnu conteaza si eu am cantar si il tine pe gresie iar vecina mea il tine pe parchet nu e nicio diferenta

13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu contează! Cu condiţia ca suprafaţa să fie plană!

| mona a răspuns:

Eu il pun pe gresie

| DenisIonut01 a răspuns:

Indiferent! el are rol de cantarire nu de boloboc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca pe gresie deoarece majoritatea cantarelor sunt facute sa te cantaresti dimineata cand te duci la baie si eu nu cred ca cineva are parchet in baie, plus ca parchetul se mai umfla dar gresia e dreapta, asta daca cel ce a turnat placa de beton nu a fost beat si nu si-a batut joc de baia ta. Numai bine!

| Alexandru98 a răspuns:

Pe parchet
dacă îl pui pe covor sau gresie nu dă informațiile corect
verifică!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandru98):

Pe parchet nu e bine, se poate umfla nu e perfect drept pe gresie e adevărata greutate

| ovidiu8msn a răspuns:

Il pui pe ce suprafata vrei tu. Atata timp cat este dreapta si solida.(nu pe covor sau alte materiale)

| reky a răspuns:

Cred eu ca gresia ar fi mai favorabila

| victor73 a răspuns:

Ori unde dar sa fie locul solid

| iopoiop1 a răspuns:

Cel mai bine e sa-l pui unde este drept si fara denivelari. si sa il lasi mereu in acelasi loc cand te cantaresti, doar asa vei observa diferenta corecta.

| ralukbz a răspuns:

Eu zic ca e mai bine pe gresie parchetul se mai poate lasa sau umfla de la umiditate sper ca te-am ajutat

| Kromezer a răspuns:

Nu conteaza laughing. Trebuie pus pe o suprafata dreapta.

| Norbert7 a răspuns:

Pe orice suprafata, sa fie plana, fara materiale.