| JockerStoica a întrebat:

Cum este mai frumos să ai cărarea pe stânga sau pe dreapta?
Eu o am pe dreapta dar frizerița unde mă tund eu vrea să îmi mute cărarea pe stânga pentru ca zice că stă mai bine părul.
Sunt băiat.
Fundă!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum iti sta.Si eu tot pe dreapta o am, dar na.
Tie poate iti sta mai bine pe stanga, nu stiu ce sa zic atata timp cat nu imi dai o poza macar.

| kta1999 a răspuns:

Nu contează pe ce parte ai părul, eu am avut si pe stânga, dar si pe dreapta, iar acum am lasat-o unde îmi stă mai bine, mie îmi stă mai bine pe stânga, acum depinde si de fizionomia tu cum îți stă.

| JohnnyJohnny0017 a răspuns:

Aici depinde de fizionomia fiecaruia, nu este un stas, pe ce parte ar trebui cararea! Consider ca poate frizerita, are ceva experienta si poate merita incercat si pe cealalta parte!