| doryan91 a întrebat:

Care ar fi inaltimea ideala pe care doriti sa o aiba sotul sau iubitul vostru? dar si in funtie de inaltimea pe care o aveti. astept cat mai multe raspunsuri. app sunt baiat.

8 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Nu pun mare accent pe inaltime; vreau doar sa fie cu cativa centimentri mai inalt ca mine.

| doryan91 explică (pentru yellowalien):

Din pct tau de vedere e ok. dar ce inaltime ai?

| yellowalien a răspuns (pentru doryan91):

1,67/68 cam asa.

| IateyourCookie a răspuns:

Eu am 1.66 deci el sa aiba cam 1.70- 1.80 maxim

| DakotaRoyse a răspuns:

Eu am 1, 75, aşa că aş vrea să aibă între 1, 85 şi 1, 90 tongue

| FunnyMoment a răspuns:

Eu am 1.70 si as vrea sa aiba intre 1.85 si 1.92 day dreaming, dar sa fie proportional cu inaltimea bineinteles, adica sa nu fie inalt si extrem de slab.Ma bucur ca nu-s singura inalta blushing.

| Doηηa a răspuns:

1,85 sau 1, 90.

| CocoG a răspuns:

Am 1.78 si cred ca baiatul ar fi ideal sa aiba intre 1.85 si 1.90 happy