| MadalinaCumpanici a întrebat:

Care credeti ca ar fi cea mai buna culoare pentru a te machia la un carnaval imbracata in vrajitoare?

Răspuns Câştigător
| byencutza95 a răspuns:

Maro.negru.gri.poate chiar mov.costumul de vrajitoare ma face sa ma gandesc la culori reci.inchise.dar depinde si de costum...

12 răspunsuri:
| candydream a răspuns:

Pai ar cam fi :negru,mov inchis, visiniu, gri su chiar albastru foarte inchis.

| ruxi1728102 a răspuns:

Încearcă un machiaj în nuanţe de verde, negru şi alb poate si rosu(si un neg pe nas ca o vrajitoare veritabila:d)
uite si aici nu stiu daca iti place: http://www.fetelespun.ro/articole/tag/vrajitoare/

| Mihaiwest a răspuns:

Pur Negru laughing

| MadalinaCumpanici explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri machiajul a fost superb am pus prima oara roz pe toata pleoapa si am trasat niste dungi cu negru si a iesit foarte frumos baiatul de care imi plac ma invitat la dans rivala mea era neagra de furie si la sfarsit m-a sarutat.o clipa de ne uitat mersi tuturor si in legatura cu funda nu stiu toti ati fost castigatoriiii

| MissJupiter a răspuns:

Depinde ce culoare are rochia: daca e doar neagra sau mai are si alte culori dar de obicei cele mai bune culori de machiaj pentru un costum de vrajitoare sent cele incise cum ar fi :
-mov inchis
-negru
-rosu inchis

| Furculingură a răspuns:

Gri sau negru

| mynameisseby a răspuns:

Alb si movbig grin

| Natally_3464 a răspuns:

Eu cred ca cea mai buna ar fi negru sau mov.laughing

| eu_5690 a răspuns:

Negru.

| sweetgirl09 a răspuns:

Negru sau mov inchis

| UKF a răspuns:

Daca te imbaci in vajitoare ma gandesc la ceva verde pe fata si fard negru sau albasuru inchis pe ploape. gene faleselungi. sar speria toti big grin... bafta