| I.Love.Football a întrebat:

Care credeti ca e locul ce mai potrivit pentru piercing la o fata? Eu as vrea, dar inca nu sunt hotarata unde anume sa mi'l fac. Ce imi recomandati?
pentru baieti: Va plac fetele care au piercing?

Răspuns Câştigător
| nocomment a răspuns:

Cel mai bun loc pentru piercing din cate cred eu este la nas arata cel mai tare
sau poate la ochi pe la spranceana
depinde si unde vrei
eu cred ca astea sunt cele doua locuri care arata cel mai bine pe fata!

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am un piercing...deshi cred ca o sa imi pun.Eu ti-as recomanda sa-l pui ori un nas ori in buza de jos ori sub buza de jos
mi s`e pare cel mai dragut acolo. Dar trebuie sa fii si sigura ca locul in care iti faci un pircing este cat se poate mai putin dureros si nu ff la vedere. Si ai grija ca nu are voie sa-ti faca piercingu` in pers repsktv ca pistolu.Numa` in ureche. Te poti duce il liberty.acolo si-a facut o pri de`a mea si totu e steril iar tipu chiar se pricepehee hee

| IngerFaraAripi14 a răspuns:

Servus.tu eu sunt fata si eu as vrea sa imi fac un pierce...in buza:X.dar nu stiu ce sa zic.ma mai gandesc, ptc o sa ramana urma si mna...nu stiu ai grija ce alegere faci sa nu regreti.Si in nas mi se pare scarbos, parerea mea, cel putin mie nu imi place in nas si in buric.sa imi trimiti mesaj daca iti facismug puuup