| I.Love.Football a întrebat:

Care credeti ca e locul ce mai potrivit pentru piercing la o fata? Eu as vrea, dar inca nu sunt hotarata unde anume sa mi'l fac. Ce imi recomandati?
pentru baieti: Va plac fetele care au piercing?

Răspuns Câştigător
| nocomment a răspuns:

Cel mai bun loc pentru piercing din cate cred eu este la nas arata cel mai tare
sau poate la ochi pe la spranceana
depinde si unde vrei
eu cred ca astea sunt cele doua locuri care arata cel mai bine pe fata!

32 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Eu am un piercing in partea dreapta, sub buza inferioara, 2 in spranceana stanga si nu, nu regret ca le am, e drept ca n-au o semnificatie mai speciala, fata de tatuaje, dar m-am gandit mult inainte sa mi le pun (dat fiind si faptul ca sunt si la UNATC, urmand o cariera in teatru) si cred c-am luat decizia corecta- pentru mine. Pe langa faptul ca vreau sa-mi tatuez tot corpul(maini, brate, picioare, partial gat laughing, spatele il am deja armonizat cu o pasare phoenix, cea care invie din propia-i cenusa, reprezentand pentru mine putere ), m-am gandit de curand si la 2 pierce-uri sub arcada ^^. Ramane sa reflectez asupra ideii laughing) Sper ca nu cumva sa fiu data afara de la facultate sau sa nu primesc vreun rol important din cauza asta...=]

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca pierceul ala nu e in limba ca sa ma zgarie, da.

| annda a răspuns:

Depinde mult si ce-ti place, eu am in buric si-n limba. Si in nas arata dragut, totul depinde de tine. big grin

| Flav a răspuns:

Ma, eu as zice ceva dar...cred c-am vazut prea multe filme porno! Te pup!

| Gabry a răspuns:

In gunoi!winking

| fluturas a răspuns:

Nu cared k exista cel mai bun locwinking

dar eu zic k in limba laughing laughing love struck

kiss

| yuli10 a răspuns:

Eu ador sa vad o fata cu un pierce sub buza pe o parte, dar sa fie micut si finutz happy

| www a răspuns:

Unde vrei tu. Nu exista"cel mai potrivit loc".

| → alle♡ a răspuns:

In buza inferioarawinking. ce cel mai "feminin" loc sau in buricbatting eyelashes

| aby a răspuns:

Dar ti-e unde ti-ar placea? Trebuie sa vrei intr-un anume loc daca tot te-ai hotarat sa-ti faci.Eu una am in nas si ti-as recomanda si ti-e pentru ca se vede destul de dragut.Sau in buza superioarasmug.

| . a răspuns:

Piercingurile strica aspectul fizic natural si nu te fac cu nimic mai frumoasa, ba chiar mi se par oribile in comparatie cu tatuajele. Sunt tatuat, da' pierce nu mi-as baga sub nici o forma. Eu iti recomand sa stai calma cu datu' gauri aiurea prin piele ca nu te fac cu nimic nici mai frumoasa decat esti si nici mai inteligenta. Daca vrei tu neaparat, baga-ti pierce, da' eu nu le vad rostul.

| Raul a răspuns:

Piercing...frustrati...smecheri.emo.rockeri...taly eu am dat amuzant... voi smecheri cu xoxo la sfarsit cu stupid...romaniasad.pardon maneliasad...smecheria...daca va intreb ceva de religie sau o poezie catelus cu parul' cret fura rata din cotet...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita'te aici : http://yfrog.com/0oruj1kj
Am marcat cu negru locu unde ar fi cel mai cool :>.
Dar este mai misto sa iti faci pe partea stanga.
xoxo
By Dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu stiu care e cel mai potrivit loc dar

eu prefer sub buza snake biteswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu am citit p aici si asa.
eu personal am deasupra buzei si in buric si sunt foarte incantate de ele.
si chiar nu depinde de ce zic toti ca le place ci de ce iti place tie!
da la o fata mii se pare ca arata cel mai bine in buric. in buza (jos sau sus) sau in nas.
da treaba ta ce faci :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in limba si sfarc ...Stiu o tipa care e plina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti faci in nas sau limba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nas...acolo arata cel mai bine...si eu o sa`mi fac peste un an cand implinesk 15laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in buza... dar un piercing are si dezavantaje...cum vrei uhwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sfarcuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si eu fata...si am un piercing in limba si unul in buza de jos...cred ca sunt cele mai bune locurihappy Akma depinde ca as vrea si in buriklaughing) sunt multe locuri depinde de fiecare ce'i placewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit pe aici pe jos, si... dupa pa4rerea mea : in buric si in nas sunt de pitipoance, iar deasuprea buzelor in stanga sau in dreapta sunt de curve. parerea mea si a prietenelor mele, eu am unul in dreapta buzei inferioare jos si in limba. good luck!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu imi plac fetele cu piercing fetele sunt mai frumoase cand sunt naturale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh am vreo 7 tatuaje cercei ce sa imi mai fac crying( laughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am un piercing...deshi cred ca o sa imi pun.Eu ti-as recomanda sa-l pui ori un nas ori in buza de jos ori sub buza de jos
mi s`e pare cel mai dragut acolo. Dar trebuie sa fii si sigura ca locul in care iti faci un pircing este cat se poate mai putin dureros si nu ff la vedere. Si ai grija ca nu are voie sa-ti faca piercingu` in pers repsktv ca pistolu.Numa` in ureche. Te poti duce il liberty.acolo si-a facut o pri de`a mea si totu e steril iar tipu chiar se pricepehee hee

| aysun a răspuns:

Nicaieri, sau cel putin nu in limba sau pe fata. Mai ramane... asa big grin. Ce rahat faci cu piercingul, mai degraba un tatuaj...

| Ianaaable a răspuns:

Eu am 3laughing) si mi le-am pus dupa cum am simtit. adica fiecare o insemnat ceva. la fel cum altii isi fac tatuajehappy tu trebuie sa te gandesti si sa vezi unde sa-l pui ca sa te simti bine si sa-ti placa cum aratawinking